dsidata

Sledovanie odvysielaných relácií

 

Možno tiež patríte k ľuďom, ktorí nemajú príliš veľa času na sledovanie televízie. No napriek tomu máte iste obľúbené relácie, ktoré by ste si radi pozreli. Lenže v čase keď ich televízie vysielajú máte ešte veľa iných povinností. Práve na to slúži funkcia sledovania už odvysielaných relácií, ktorá je vám k dispozícii vďaka funkcionalite STB Motorola / Arris. 

Túto funkciu môžete využívať na najsledovanejších televíziách, ale aj na staniciach, ktoré majú naši zákazníci radi. Pravideľne aktualizujeme rozsah funkcionality sledovania odvysielaných relácií a optimalizujme zoznam TV staníc, kde je táto funkcia dostupná.  

 

 

Služba umožňuje sledovať už odvysielané relácie v minulosti 1 deň dozadu alebo až 7 dní dozadu.  Celkovo je táto funkcia dostupná až na cca 45 najsledovanejšich televíznych staniciach. Kompletný zoznam televíznych staníc, na ktorých je k dispozícii táto funkcionalita získate na zákazníckych centrách našej spoločnosti. 

Ide o funkcionalitu našich STB zariadení Motorola / Arris využívajúce middleware systém Nangu.TV. Funkcionalita umožňuje pristupovať k už odvysielanému obsahu v pôvodnom tvare a obsahu na základe informácií EPG platných v danom čase. Naša spoločnosť preto neručí za úplnú zhodu takto sledovaného obsahu s EPG programom, najmä ak TV stanica nedodrží začiatok vysielania programu.