dsidata

Šetrite - využite bonusový systém

 

Až 70% našich zákazníkov si objedná služby vďaka odporúčaniu od svojich známych. Ďakujeme vám! ... a nielen to, máme pre vás odmenu, 5% bonus každý mesiac.

V tomto článku vám vysvetlíme, ako to funguje!

Stačí ak odporučíte vašim známym naše služby flexi NET, flexi TV alebo flexi Balík. Ich úlohou je pri zadávaní objednávky pri otázke “Odkiaľ ste sa dozvedeli o nás alebo našich službách?” vybrať možnosť “Odporúčanie od známeho”. Potom už len stačí uviesť meno, priezvisko a adresu, alebo skrátený názov uživateľa, ktorý nájdete vy na vašej zmluve alebo objednávnke.

Pokiaľ toto váš známy neuvedie po odoslaní objednávky, pri následnom vypĺňaní doplňujúcich údajov, stále má možnosť vás zadať ako osobu, ktorá mu naše služby odporučila. Toto môže urobiť do 1 mesiaca od zriadenia služby zápisom v zákazníckej zóne na stránke www.flexi.sk

 

Čo sa bude diať ďalej?

Po zadaní a spracovaní údajov budete vidiet v zákazníckom fóre v časti “Bonusoví užívatelia” aktuálny stav pridelených bonusov vo finančnom vyjadrení z vašich bonusových užívateľov. Teda budete vidieť sumu, o ktorú sa vám každý mesiac zníží vaša faktúra za telekomunikačné služby.

5% každý mesiac!

Platí, že bonus sa prideľuje vo výške 5% kontinuálne počas celej doby užívania služby zákazníka, ktorý vám bonus odovzdal vyššie uvedeným spôsobnom. Suma 5% z mesačnej fakturácie tohto bonusového zákazníka sa počíta z jeho základných rezidenčných služieb, teda napríklad z internetového pripojenia, digitálnej televízie alebo balíčka služieb.

Aký je maximálny počet bonusových zákazníkov?

Najlepšiu správu sme si nechali na záver. Počet bonusových uživateľov nie je nijako limitovaný. Takže ak nám napríklad odporučíte 20 priateľov, ktorí si zoberú rovnakú napríklad internetovú službu ako máte vy - potom vy nebudete platiť za internet vôbec nič.