dsidata

Mobilná aplikácia a sledovanie televízie v počítači

Mobilná aplikácia flexi TV - Televízia vždy po ruke

Prečo by ste mali prísť o výhody, ktoré vám ponúka naša digitálna televízia? Zoberte si ju so sebou! Vašu flexi TV sme preniesli aj do mobilu alebo tabletu.

Mobilnú aplikáciu, ktorá vám umožní využívať našu digitálnu televíziu naplno si môžete zadarmo stiahnuť do smartphonu. Aplikácia je momentálne určená pre našich zákazníkov s aktívnou službou digitálnej televízie (neskôr budú tieto služby dostupné pre všetkých našich zákazníkov). Aplikácia je určená pre mobilné telefóny a tablety s operačným systémom iOS od Apple a AndroidTM od GoogleTM

Prečitajte si tento postup, nech viete ako na to!

 

 

Vašu digitálnu televíziu flexi TV, ktorú ste doteraz sledovali len na obrazovke televízora sme preniesli aj do počítača.

Digitálnu televíziu so všetkými obľúbenými funkciami teraz nájdete aj v novej zákazníckej zóne na www.flexi.sk. Služba je dostupná pre všetkých užívateľov našej digitálnej televízie  flexiTV (pripravujeme spustenie špeciálnej tarify bezplatnej flexiTV pre všetkých našich zákazníkov). 

Túto možnosť určite uvítate, keď si budete chcieť vyhľadať v bohatej ponuke programov svoju reláciu na večer, alebo si jednoducho pozrieť niečo zaujímavé na väčšom monitore, ako len na tablete alebo mobile. V takom prípade využite sledovanie televízie prostredníctvom počítača.

Prečitajte si tento postup, nech viete ako na to!

 

Niekoľko rád:

  • Prečítajte si najlepšie odporúčania na základe skúseností používateľov služby flexiTV.
  • pre používanie TV aplikácie v počítači alebo v mobilnom zariadení musíte byť prihlásený svojím osobným prístupovým účtom do systému flexi,
  • pre používanie služby flexiTV v počítači, alebo na mobilnom zariadení musíte mať povolené právo "flexi TV webová a mobilná aplikácia" v nastavení účtu v správe prístupov,
  • aktuálne je možné pri službe flexiTV využívať  3 zariadenia, počítače alebo mobilné zariadenia (smartfóny či tablety), počet sa vzťahuje len na konkrétne zariadenia, nie na použitý prístupový účet (napr. 5 členov rodiny, každý so svojím užívateľským prístupom, môže používať jeden počítač).