dsidata

Airmax rýchlejší a dostupnejší!


Nielen Wireless, teraz už aj AirMAX a onedlho LTE

Aj keď ide v podstate stále o wireless (bezdrôtové pripojenie), zariadenia AirMAX vďaka použítým technológiám umožňujú používateľom získať kvalitnejší, rýchlejší a stabilnejší prenos dát vzduchom. Bezdrôtové pripojenie vďaka technológii AirMAX ponúka výrazne lepší zážitok zo surfovania po internete.

Výhodami sú lepšia stabilita, vyššia rýchlosť a tým pádom aj kvalita pripojenia. No hlavnou výhodou pre našich zákazníkov je výhodná cena.

AirMAXom nekončíme, systematicky realizujeme výstavbu nových sietí. Tam, kde je to technicky a administratívne možné, realizujeme výstavbu optických sietí. Tam, kde to možné nie je, pripravujeme nové bezdrôtové technológie na báze LTE.

Viac o službe LTE sa dozviete TU.

 


Máte záujem o AirMAX?

Intentzívne pracujeme na rozširovaní pokrytia technológiou AirMAX. Aby sme vytvorili predpoklad na čo najrýchlejšie napredovanie, už dlhšiu dobu montujeme výhradne zariadenia podporujúce služby AirMAX. Takto môžete začať využívať tieto služby bez nutnosti ďalších investícií. 

Ak teraz nie sú ešte služby AirMAX dostupné vo vašej lokalite a vy sa rozhodnete pre internetové pripojenie (alebo jeho rekonštrukciu), získate i tak už teraz automaticky kompatibilný hardvér s technológiou AirMAX. Ihneď po spustení služieb AirMAX aj vo vašej lokalite už budete pripravení ich bez preblémov využívať.

Viac podrobnejších infomácií o produktoch AirMAX.

Mimochodom prijímacie exteriérové zariadenie vyzerá tak, ako je vyobrazené na obrázku vedľa tohto texu.

 

Spýtajte sa nás na zákaznícej linke 0850 888 019, či už aj vo vašej lokalite nie je dostupná technológia AirMAX. Intenzívne totiž pracujeme na rozširovaní pokrytia práve novými AirMAX vysielačmi.