dsidata

Vylepšili sme flexi služby podľa vás!Flexi služby sa jednoducho prispôsobia Vašim požiadavkám. Vaše požiadavky vnímame, pamätáme si ich, hľadáme na ne odpovede, riadime sa nimi…

Vylepšujeme ponúkané služby a prispôsobujeme ich Vaším požiadavkám. Vy si tak môžete byť istí, že to, čo od služieb očakávate, u nás aj dostanete.

Aktualizovali sme služby flexiTV, ktoré ponúkame v podobe 3 TV taríf:

Ak máte služby aktivované pred dátumom 3. 4. 2017 (teda staršie balíky), môžete využiť možnosť prejsť na niektorý z aktuálnych balíkov, ktoré sú už k dispozícii. Samozrejme kedykoľvek. Čítajte ďalej a dozviete sa, akými vylepšeniami flexi služby prešli a čo vám prinesú.

 

Väčšia flexibilita

Svoj televízny balík si môžete poskladať, ako to vyhovuje Vám. Môžete si vybrať naozaj len to čo, Vás skutočne baví. Pripravili sme jednoduchý spôsob mixovania balíčkov, ktorý Vám vytvorí ideálne vyladenú televíznu ponuku.

Nové televízne stanice

Rozšírili sme ponuku televíznych staníc. Do našej ponuky pribudli viaceré nové atraktívne televízne kanály ako napríklad aj:

iConcerts HD         History Channel HD         Megamax         Kinosvet

Snažíme sa vylepšovať flexiTV po kvalitatívnej stránke. Podľa reálnych skúseností od užívateľov, nie je dôležitý počet kanálov ale ich obsah. Preto sme napríklad presunuli kanál English Club TV do Základnej flexiTV, ktorý pomáha jazykovo sa vzdelávať všetkým generáciám. Tešíme sa na iConcerts plný záznamov kvalitných hudobných koncertov.

Lacnejšia televízia

Znížili sme cenu základných TV služieb o 1,- euro. Zníženie zodpovedá skutočnosti, že základné služby neobsahujú stanice, ktoré boli ešte donedávna zadarmo. Markíza, JOJ, Nova a Prima boli spoplatnené.

Najväčší TV archív

Zväčšili sme televízny archív! Máme najväčší televízny archív na Slovensku - na viac ako 60 televíznych staniciach. Aby ste naozaj nič dôležité nezmeškali je na najsledovanejších TV staniciach až 14-dňový! TV archív je skvelá vec! Paradoxne pomáha odtrhnúť sa od televízora a vy tak máte viac času a zároveň všetko, čo Vás zaujíma, si bez zdržiavania pozriete.

Viac HD staníc

Ponúkame už viac ako 50 TV staníc v HD kvalite, mnohé z nich aj s televíznym archvíom. Tieto stanice sú súčasťou základných televízny balíkov a voliteľných programových balíčkov.

Videopožičovňa zadarmo

Vyberte si z našej bezplatnej požičovne. Stovky skvelých filmov z našej videopožičovne máte k dispozícii kedykoľvek v televízii, na mobile, tablete, či v počítači. Televízia sa tak posúva od pasívneho sledovania toho, čo práve "dávajú", do služby, pri ktorej si vyberáte, čo si pozriete. A videopožičovňa sa preto stáva prirodzenou súčasťou televíznej služby flexiTV.

Mobilná a webová aplikácia s funkciami flexiTV

Mobilná aj webová aplikácia sú a stále aj budú bezplatnou súčasťou každej flexiTV služby, aby ste televíziu mohli sledovať naozaj kdekoľvek. Pri sledovaní televízii na mobile, tablete alebo počítači máte k dispozícii samozrejme všetky funkcie našej digitálnej televízie, na ktoré ste zvyknutí. A to nie je všetko! Flexi služby sú komplexne prepojené, teda aj v mobile či PC môžete sledovať televíziu, svoje nahrávky, ale aj obsah našej videopožičovne.

Výhodnejší prenájom STB

Znížili sme nájom najpredávanejšieho modelu STB 1113 z pôvodnej ceny 1,95€ na novú cenu 1,50€. Nižšie sú samozrejme prenájmy všetkých modelov STB. (Cenník flexiTV, na strane 6) Od zákazníkov vieme, že je výhodne STB si nekupovať, ale prenajímať kôli "doživotnej" záruje a odteraz aj kvôli garancii výmeny za nový model.

Lacnejší optický prevodník

Zákazníkom na optickej sieti FTTH sme znížili cenu optického prevodníka (HAG) z pôvodnej ceny 2,5  na novú cenu 1,8 €. (Cenník flexiTV, na strane 7)

Dlhšia záruka na STB a HAG

Na Set-top Boxy a optické prevodníky dávame "doživotnú" záruku a garanciu automatickej výmeny po 5 rokoch používania za najnovší model. (Cenník flexiTV, na strane 6 a 7)

Pripravujeme

Radi Vám prestavíme v skratke naše ďalšie pripravované novinky:

  • onedlho spustíme bezplatnú televíziu pre všetkých našich zákazníkov
  • v niektorých lokalitách, kde je to možné, pripravujeme až 1 Gb/s internet
  • ponuku služieb rozšírime o nové progresívne LTE služby v lokalitách, kde ešte nemáme optickú sieť.