dsidata

Nové relácie na mňam TV

Každý deň môžete na Mňam TV sledovať obľúbené zahraničné kuchárske hviezdy, ktoré vás zavedú do svojich kulinárskych svetov a podelia sa s vami o tie najlahodnejšie recepty a pestré skúsenosti.

Na konci zimy budú na Mňam TV dominovať ženy. Nenechajte si ujsť "Kráľovné kuchyne". Moderné i klasické, slané i sladké, ľahké a výživné, tvorivé a inšpiratívne recepty plné fantázie od Nigelly Lawsonovej, Marthy Stewartovej, Lorraine Pascalovej a Annabel Langbeinovej každý deň na Mňam TV.

 


Na čo sa môžete tešiť už čoskoro na Mňam TV!

Jamie Oliver predvedie svoj kuchársky talent vo svojich reláciách Jamieho revolúcia v stravovaní, Jamieho veľký festival alebo Jamie po taliansky.

Annabel Langbein: U mňa na záhradke (séria 1,2,3) pozýva divákov do svojho idylického zrubu pri jazere, kde zo surovín od miestnych pestovateľov a zo svojej vlastnej záhrady bude variť jednoduché, vynikajúce jedlá. Herečka, moderátorka a speváčka Haylie Duff naučí variť svoje osvedčené jedlá a súčasne vylepší klasické recepty v programe "Dievčatá v kuchyni" 2. Si King a Dave Myers zbožňujú Ázijskú kuchyňu a o svoju vášeň sa podelia vo svojich programoch Vlasatí motorkári: Ázijské dobrodružstvo, Kuracie hody alebo Severské odhalenie.

Ak stanicu Mňam TV ešte nepoznáte, môzete si ju jednoducho aktivovať prostredníctvom diaľkového ovládača vášho STB z pohodlia domova. Nájdete ju vo voliteľnom baličku č. 10 dosupnom pre všetky tarify.