dsidata

Nový mailový klient - veľké zmeny k lepšiemu

Poskytujeme špičkové mailové služby, ktoré môžete využívať prostredníctom štandardných mailových aplikácií v počítači alebo mobilných zariadeníach ako aj prostredníctvom univerzálneho webového rozhrania z akéhokovek zariadenia (Webmail).

Webmailový klient v súčasnosti prešiel veľkými zmenami. E-mail, kalendáre, kontakty, aplikácie, dokumenty, jednoducho osobná, alebo firemná kancelária.

TIP: Ak máte problém s prihlásením do novej verzie, vymažte si vyrovnávaciu pamäť (tzv. cache) vo Vašom prehliadači.

Prepracované webové rozhranie a úplne nový rad aplikácií prinášajú výkonné nástroje pre spoluprácu priamo na dosah ruky užívateľov.

Pozrite si najzákladnejšie zmeny, ktorými náš mailový klient prešiel.

 


 

 

Prihlasovacia obrazovka

Prvou zmenou, ktorú v mailovom kliente uvidíte, je prihlasovacia obrazovka. Zadajte svoje prihlasovacie meno a v ďalšom kroku heslo do vášho účtu. Úplne nový zážitok s prihlásením do svojho účtu vám dáva možnosť zapamätať si viacero účtov a jednoducho sa medzi nimi prepínať, alebo ísť priamo na naposledy použité konto.

 

 

Design Facelift

Nové ikony, svetlé písma a jemné zmeny vo vzhľade, to všetko preto, aby rozhranie mohlo vyzerať ešte ostrejšie, ale tiež pohodlne pre každodenné použitie na Ultra HD displeji.

WebClient teraz obsahuje najkompatibilnejšiu sadu Office s bohatými funkciami, ktorá umožňuje používateľom vytvárať, prezerať a upravovať všetky formáty súborov Microsoft Office a OpenOffice.org. Jej pokročilé online editory majú známe rozhranie, takže používatelia môžu ľahko nájsť nástroje, ktoré potrebujú. Teraz je oveľa jednoduchšie vytvárať dokumenty jedným kliknutím v ponuke + Nový.

Novinkou je však aj prispôsobenie si prostredia Web klienta vlastným obrázkom, aby práca v ňom bola naozaj príjemnou.

 

Zmena hustoty zobrazenia

Zaujímavou novinkou je možnosť zmeny hustoty zobrazenia (normálna, zhustená, kompaktná) vo webmaili. Túto možnosť ocenia hlavne tí, ktorí majú radi veľké a dobre čitateľné písmo.

 

 

 

Vytváranie e-mailov

Prepracované dialógové okno na vytváranie e-mailov, ktoré spolu s novým vzhľadom poskytuje viac funkcií. V porovnaní s pôvodným dizajnom vyzerá jednoduchšie a prehľadnejšie.

 

 

Vkladanie obrázkov do správy

Unavovalo vás otravné hľadanie a vkladanie obrázku do správy? To je už ale minulosťou. Odteraz to robte tak, ako vám to je najpohodlnejšie. Skopírujte obrázok do schránky Ctrl+C a jednoducho ho znova klávesovou skratkou Ctrl+V vložte do mailu. Máloktorý mailový klient umožňuje vkladať obrázky do správy jednoduchšie a rýchlejšie.