dsidata

Teraz si môžete aj vy vychutnať futbalové majstrovstvá Európy 2020

Chcete sledovať Euro 2020? Aktivujte si flexi balík 4 Šport na 1 mesiac!

Naša digitálna káblová televízia má množstvo zaujímavých a užitočných funkcií, medzi ktoré patrí aj možnosť objednania alebo zmeny programových balíčkov!

Ak TV stanice Sport1 a Sport2 nemáte bežne aktivované, objednajte si flexi balík 4 Šport na 1 mesiac bez ďalších záväzkov len za 2,- . Po skončení kvalifikačných zápasov ho jednoducho odhlásite a ďalej už zaň neplatíte. flexi balík 4 Šport obsahuje TV stanice Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Sport 1 CZ HD, Sport 2 CZ HD.

Kompletná ponuka voliteľných programových balíčkov.

 

Cestujete práve počas zápasu, ktorý chcete vidieť? Nevadí!

Prečo by ste mali prísť o niektorý z dôležitých zápasov? Zoberte si flexiTV so sebou! Vašu flexi TV sme preniesli aj do mobilu alebo tabletu a vy tak už nemusíte prísť o žiadny zápas!

Mobilnú aplikáciu, ktorá vám umožní využívať našu digitálnu televíziu naplno si môžete zadarmo stiahnuť do smartphonu. Aplikácia je určená pre mobilné telefóny a tablety s operačným systémom iOS od Apple a AndroidTM od GoogleTM. Služba je dostupná pre všetkých našich platiadcich zákazníkov.

Prečitajte si tento postup, nech viete ako na to!

 

Nestihli ste nejaký zápas? Nevadí!

Máme najväčší TV archív na Slovensku!

Futbalové zápasy TV staníc Sport1 HD a Sport 2 HD, ktoré ste z rôznych dôvodov nemohli sledovať v reálnom vysielacom čase, môžete sledovať aj z TV archívu. Služba TV archív umožňuje sledovať už odvysielané relácie v minulosti na vybraných staniciach až 14 dní dozadu.

TV archív je dostupný pre každého zákazníka flexiTV úplne bezplatne, ako súčasť zvolenej tarify. Jeho rozsah je určený len ponukou televíznych staníc v zvolenej tarife.

 

flexi balík 4 Šport objednáte jednoducho diaľkovým ovládačom!

  • flexi balík 4 Šport za cenu 2,- , ale aj všetky ďalšie ostatné programové balíčky je možné objednať priamo prostredníctvom menu STB na obrazovke TV.
  • Úhrada za zakúpený balík bude zaúčtovaná v najbližšej vystavenej faktúre.
  • Balíček budete mať k dispozícii, až do momentu, keď sa ho rozhodnete zrušiť.
  • Minimálna predplatná doba je 1 mesiac. 
  • Zakúpené balíčky sú aktívované ihneď. 

Pozrite si aj ďalšie užitočné videomanuály.

 

Stretnutia reprezentačných výberov na staniciach Sport1 a Sport2

Už od štvrtka 21. marca 2019 si športoví fanúšikovia v Českej republike a na Slovensku budú môcť vychutnať priame prenosy zápasov tých najväčších hviezd európskeho futbalu. Štartuje totiž kvalifikácia na majstrovstvá Európy 2020, ktorá pobeží na týchto staniciach po celý rok 2019.

Dvadsaťtri živých zápasov odvysielajú stanice Sport1 a Sport2 počas šiestich marcových hracích dní. To je viac ako dvetisíc minút priamych prenosov toho najlepšieho futbalu reprezentačných výberov z celej Európy. Okrem toho odvysielajú stanice ďalšie zápasy zo záznamu. Fanúšikovia tak budú môcť uvidieť aj duely Českej republiky s Anglickom a Brazíliou (priateľský zápas) a Slovenska s Maďarskom a Walesom.