dsidata

Mesiac s Cartoon Network

Pre všetkých mladých divákov

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sme sa v spolupráci s TV stanicou Cartoon Network rozhodli potešiť všetkých mladých divákov jej sprístupnením na mesiac bez poplatku. Od 1. do 30. júna 2019 tak môžu sledovať pripravované priemiéry animovaných seriálov ako aj ďalšie iné relácie len tak, zadarmo.... 

Dávame vám viac...

 

 

Cartoon Network

je detský TV kanál, ktorý prináša tie najlepšie zábavné a dobrodružné relácie. Cartoon Network je pretkaný univerzálnym humorom a zábavou, propaguje hodnotu priateľstva a podporuje predstavivosť svojho hlavného publika - chlapcov a dievčat medzi 6 až 12 rokmi. Cartoon Network nájdete v júni 2019 na konci Vášho zoznamu televíznych staníc.

www.cartoonnetwork.cz

 

 

Unikitty

Ako vládkyňa kráľovstva je Unikitty neustále zaneprázdnená svojimi panovníckymi povinnosťami. Najviac sa ale stará o to, aby bol v kráľovstve každý šťastný a aby z neho vymizla všetka negativita! Nenechajte sa však zmiasť jej optimizmom - túto mačku totiž vážne neradno naštvať. 

 

 

Mladí titani, do toho!

Robin, Cyborg, Starfire, Raven and Beast Boy sa vracajú s novými bláznivými príhodami! Ako vždy sa samozrejme vysporiadajú so všetkými prekážkami, ale viete, čo robia, keď práve nebojujú so zbabelcami, alebo nepomáhajú s domácimi prácami?

 

 

Medzi nami, medveďmi

Grizz, Panda a Leďák spolu zažívajú nespočetné množstvá nešťastných príhod, ktoré ich prenasledujú skrátka všade, či už sú v divokom lese alebo vo veľkomeste. Traja medvedí bratia sa neohrabane snažia nájsť svoje miesto v civilizovanej spoločnosti, kde zháňajú potravu a ľudske priateľstvá..