dsidata

Mesiac s Cartoon Network

Len tak, zadarmo...

Tak ako v júni, aj v mesiaci október chceme potešiť všetkých mladých divákov sprístupnením TV stanice Cartoon Network na mesiac bez poplatku. Od 1. do 31. októbra 2019 tak môžu sledovať pripravované priemiéry animovaných seriálov ako aj ďalšie iné relácie len tak, zadarmo.... 

Dávame vám viac...

 

 

Cartoon Network

je detský TV kanál, ktorý prináša tie najlepšie zábavné a dobrodružné relácie. Cartoon Network je pretkaný univerzálnym humorom a zábavou, propaguje hodnotu priateľstva a podporuje predstavivosť svojho hlavného publika - chlapcov a dievčat medzi 6 až 12 rokmi. Cartoon Network nájdete v októbri 2019 na konci Vášho zoznamu televíznych staníc.

www.cartoonnetwork.cz

 

 

Ben 10

Ben, jeho sesternica Gwen a dedo Max sú opäť pripravení na akciu, ktorá bude plná epických transformácií, doteraz nepoznaných mimozemšťanov a nepriateľov. Chýbať nebudú ani vytunené vozidlá, ktoré zo seba počas dôležitých hrdinských momentov dostanú maximálnu rýchlosť!
Ben využíva moc svojich hodiniek Omnitrix hlavne na to, aby pomáhal ostatným a aby zastavil záporákov. Občas sa ale aj on nechá zlákať a vyvádza s nimi nezbednosti.

 


Victor a Valentino

Seriál Victor a Valentino je dobrodružná komédia o dvoch nevlastných bratoch, ktorí trávia leto u babičky v "MoteMacabre", malom mestečku plnom záhad, kde sa všetky mýty a legendy latinsko-amerického folklóru menia na skutočnosť. Doma sa spolu Victor a Valentino nikdy veľmi nebavili, v skutočnosti od seba totiž bývjú stovky kilometrov, a tak sa ani veľmi nepoznajú. Ich babička Chata ale vymyslela plán, ako ich zblížiť a ako ich spolu poriadne zoznámiť: prinútiť ich pracovať! Dala dvom nevlastným bratom za úlohu, aby sa spoločne starali o chod jej všetkými zbožňovaného stánku s tacos. Nie je to tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať, pretože Vic a Val sú rozdielni snáď úplne vo všetkom.

 

 

Medzi nami, medveďmi

Grizz, Panda a Leďák spolu neustále zažívajú rôzne dobrodružstvá a trapasy, ktoré ich sprevádzajú doslova na každom kroku - uprostred divokého lesa alebo vo veľkomeste. Traja medvedí bračekovia sa za každú cenu snažia humorným spôsobom nájsť svoje miesto v civilizovanej spoločnosti. Či už práve hľadajú jedlo, snažia sa kamarátiť s ľuďmi, alebo sa pokúšajú presláviť na internete!