Flexi

Markíza zostáva vo Flexi TV Dohodli sme sa na pokračovaní spolupráce.

Sme veľmi radi, že vám môžeme oznámiť, že stanice skupiny televízie Markíza budú aj naďalej súčasťou nášho programového rastra Flexi TV aj po 30. novembri 2023.

Dohodli sme sa, a preto neprídete o žiadne relácie vysielané na TV staniciach TV Markíza, TV Dajto, TV Doma a TV Markíza KRIMI.

Snahou DSI DATA, a. s. a MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r. o. stále je, aby ste nestratili prístup k televíznemu obsahu, ktorý je pre vás zaujímavý, atraktívny, obľúbený a dôležitý, preto bolo našou úlohou dohodnúť sa na na dodržiavaní zmluvných podmienok tak, aby sme vás v žiadnom prípade neukrátili o možnosť sledovania staníc skupiny Markíza.

Oficálne znenie tlačového vyhlásenia:

Spoločné vyhlásenie DSI DATA a Markíza o pokračovaní spolupráce
Zástupcovia spoločností MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r. o.  (Markíza) Peter Gažík a DSI DATA, a.s. (DSI DATA) Rastislav Dravecký môžu spoločne ubezpečiť svojich divákov a klientov, že po tom, čo boli vykonané právne kroky, budú klientom DSI DATA všetky programové služby Markízy aj naďalej poskytované bez prerušenia aj po 30. novembri 2023.

Veríme, že naša spoločná snaha  vám prinesie aj naďalej príjemne strávené chvíľe pri sledovaní vašich obľúbených staníc.