dsidata

Používajte nový webmail

 

Mať všetky služby na jednom mieste je pohodlné. Jedna z dôležitých služieb je elektronická pošta.

 

Náš nový mailový klient prináša množstvo dômyselných vlastností, ktoré zjednodušia ovládanie a manažment vašej osobnej kancelárie. Svojou funkcionalitou a kvalitným dizajnom vysoko presahuje bežný štandard. Vyskúšajte...

 

 

Posielajte veľké prílohy jednoducho mailom

Základnou funkciou je samotné posielanie mailov, ktoré sa nijako nelíši od toho, na aké ste zvyknutí teraz. Užitočným vylepšením je však posielanie príloh akejkoľvek veľkosti "Smartattach" - chytrá príloha. Už nebudete musieť na posielanie veľkých príloh využívať služby iných serverov, stačí iba priložiť prílohu, aktivovať Smartattach a jednoducho odoslať ako bežný mail. Tento spôsob posielania príloh nijako neobmedzuje servery prijímateľov a Vás nenúti presúvať svoje dáta do internetu, preto je užitočný a bezpečný. Rozhodne vám odporúčame odosielať veľké prílohy v maili práve týmto jednoduchým spôsobom. Chytrá príloha sa automaticky uloží do zoznamu dokumentov vo vašej mailovej službe.

 

 

Majte celý deň pod kontrolou

Ďalšou nemenej zaujímavou súčasťou mailového klienta je Kalendár. Ide o bežný elektronický kalendár, avšak zaujímavým sa stáva už vo chvíli, keď zistíte, aké užitočné je zdieľať rôzne udalosti s členmi rodiny, prípadne tento kalendár menežovať v počítači a synchronizovať ho s mobilnými zariadeniami. Odteraz vám už neunikne žiadna rodinná, osobná či firemná udalosť. 

 

Dôležité dokumenty vždy so sebou

Doba stratených či zabudnutých USB flash diskov je už prekonaná tzv. cloudovými riešeniami, zjednodušene povedané - virtuálnym úložiskom prístupným odkiaľkoľvek. Svoje dokumenty si nahrajte raz do vašej schránky a pristupujte k nim kedykoľvek.

Vylepšením, ktoré určite oceníte, je online náhľad dokumentov vo vašej schránke, či už ste dokument dostali mailom, alebo kedysi v minulosti odosielali ako Smartattach, alebo ste si ho do svojej schránky sami nahrali. Všetky dokumenty sú archivované na jednom mieste, čo ponúka ich maximálny prehľad a jednoduchú správu.

 


Podeľte sa o vaše poznámky

Čoraz častejšie ľudia medzi sebou komunikujú elektronicky a doba tomu prispôsobuje aj svoje služby. Zhromažďujte svoje poznámky či postrehy na jednom mieste a ak to je potrebné, pošlite ich napríklad mailom. Túto časť nášho mailového klienta oceníte, ak patríte medzi ľudí, ktorí majú radi všetko pod kontrolou.

 Nebojte sa inovácií

Vyššie spomenuté sú iba základné vylepšené funkcie, ktoré dokážete používať ihneď a intuitívne. Dômyselnosť mailového klienta objavíte jeho pravidelným používaním, ktoré, veríme, uľahčí a sprehľadní váš každodenný život v dnešnej dobe. Nebojte sa preto vyskúšať ktorúkoľvek inú funkciu z jeho ponuky. IceWarp mailový klient bol postavený pre každodenné používanie a práve každodenné používanie z neho robí súčasť jednoduchého života moderného človeka.

 


PREJSŤ NA NOVÝ
WEBMAIL KLIENT