dsidata

Máme pre Vás dobrú správu.
Prinášame zmeny, ktoré potešia. 

Viac TV staníc v našej digitálnej televízii.

Určite ste zaregistrovali, že sme v poslednom čase pridali viacero TV programov, preto sme zmenili  názov našich základných TV balíkov na Flexi 70, Flexi 90 a Flexi 110. Zmeny nie sú len kozmetické, presvedčte sa v tomto článku. Keďže služby našej digitálnej televízie využívate najčastejšie vo výhodných balíkoch DSiMAXi, zmeny sme preniesli aj sem.

Výrazne sme rozšírili aj ponuku voliteľných programových balíkov.

Bez rozdiielu či ste športový fanúšik, alebo máte radi dokumenty či filmy, pre každého z Vás máme v ponuke voliteľné programové balíky. Odteraz môžete sledovať ešte viac nových televíznych staníc rôzneho zamerania a rôznych žánrov.

 

Zrýchlili sme naše wireless služby


Do našej bezdrôtovej siete postupne implementujeme nové technológie. Vďaka týmto technológiám vieme poskytnúť výrazne rýchlejšie pripojenie aj na bezdrôtových službách. Zmeny nie sú len v zvýšenej rýchlosti pri nových tzv. AirMAX službách, ale hlavne vo vyššej stabilite pripojenia, čo určite ocení každý užívateľ wireless služieb. Lokality s možnosťou poskytnutia týchto služieb (nazývame ich AirMAX) intenzívne rozširujeme.
 
 


aDSL s vyšším uploadom

Odteraz pri aDSL službách máte možnosť využívať zrýchlený upload (odosielanie dát) na 1Mb/s.