Flexi

Flexi Blog

Naučíme vás, ako funguje online svet.

Flexi BLOG Pre tých, ktorí majú radi zaujímavé čítanie...

Čo je to IPTV? 7 kľúčových výhod, prečo si vybrať digitálnu televíziu

Neviete, čo je to IPTV? Ide o digitálnu televíziu, ktorá sa vám oplatí, ak sa nechcete prispôsobovať televízii. Jej 7 výhod vám zjednodušia sledovanie TV a spríjemnia voľný čas: či už je to 7- až 14-dňový archív, alebo sledovanie TV v autobuse vďaka mobilnej IPTV aplikácii.


Ako zrýchliť internet

10 tipov, ako zrýchliť internet u vás doma

Máte pomalý internet? Na vine môžu byť nevhodné zabezpečenie siete počítačové vírusy či router so zastaranou technológiou. Pozrite si 10 tipov ako si jednoducho zrýchliť internet u vás doma.


IPTV služby

6 dobrých rád pri výbere IPTV služby

IPTV je televízna služba, ktorú oceníte hlavne vtedy, ak sa nechcete prispôsobovať televíznym programom. Pri výbere treba brať do úvahy nielen cenu či funkcie, ale aj vaše očakávania. Prečítajte si 6 rád, ktoré vám pomôžu vybrať si digitálnu televíziu k vašej spokojnosti.

7 „chýb“, ktoré robia poskytovatelia internetu na Slovensku

Recenzie nespokojných zákazníkov mnohých poskytovateľov internetu na Slovensku často skloňujú vyjadrenia ako „Nestarajú sa o mňa...“, „Ignorujú ma...“ či „Personál bol neochotný...“. Je interpretácia nahnevaných zákazníkov vždy pravdivá?


Rebríček najhorších hesiel + ako si nastaviť silné heslo

Rebríček najhorších hesiel + návod, ako si nastaviť silné heslo

4. decembra 2019 výskumník zaoberajúci sa bezpečnosťou objavil na internete ozajstný „poklad“: viac ako miliardu jednoduchých hesiel v nezabezpečenej online databáze. Ak si preto vytvárate jednoduché heslá, ako napríklad 123456 či qwerty, výrazne tým útočníkom uľahčujete prácu. Veď posúďte sami.


gmail

G-mail - Je (ne)bezpečný?

Využívate G-mail? Populárne e-mailové služby so svojimi elektronickými schránkami vedia o vás úplne všetko. Kde žijete, koľko máte rokov, aká vysoká je vaša hypotéka, s kým sa rozprávate a o čom.


Porovnanie streamovacích služieb na filmy a seriály

Porovnanie najlepších streamovacích služieb na filmy a seriály

Ste fanúšikmi dobrých filmov a seriálov a strácate sa v tisíckach možností, ktoré dnes ponúka filmový priemysel? Porovnáme si najlepšie streamovacie služby – od kompatibilných zariadení cez aktuálnu ponuku až po cenu.