Flexi

Bonusový systém Šetriť s Flexi je naozaj jednoduché!

Viete o tom, že našim  zákazníkom dávame zľavu za každé odporučenie našich služieb? Áno, je to tak! Aj vy môžete získať zľavu z vašej faktúry!

Odporučte Vašim známym naše služby flexi NET, flexi TV alebo flexi Balík a získajte zľavu 5% z ich faktúry!

Až 70% našich zákazníkov si objedná Flexi služby vďaka odporúčaniu od svojich známych. Ďakujeme aj vám za odporúčanie!

5% každý mesiac!

Platí, že bonus sa prideľuje vo výške 5% kontinuálne počas celej doby užívania služby zákazníka, ktorý vám bonus odovzdal vyššie uvedeným spôsobom. Suma 5% z mesačnej fakturácie tohto bonusového zákazníka sa počíta z jeho základných rezidenčných služieb, teda napríklad z internetového pripojenia, digitálnej televízie alebo balíčka.

Čo sa bude diať ďalej?

Po zadaní a spracovaní údajov budete vidieť v zákazníckom fóre v časti “Bonusoví užívatelia” aktuálny stav pridelených bonusov vo finančnom vyjadrení z Vašich bonusových užívateľov. Teda budete vidieť sumu, o ktorú sa Vám každý mesiac zníži Vaša faktúra za telekomunikačné služby.


Flexi bonus

Najlepšiu správu sme si nechali na záver!

  • Počet bonusových užívateľov nie je nijako limitovaný!

Ak nám napríklad odporučíte 20 priateľov, ktorí si zoberú rovnakú, napríklad internetovú službu ako máte Vy - potom Vy nebudete platiť za internet vôbec nič. 

Zistite, aké služby sú dostupné u Vás doma!

Ako získať zľavu za odporúčanie?

  • Úlohou zákazníka, ktorému ste odporučili naše služby, je pri zadávaní objednávky pri otázke “Odkiaľ ste sa dozvedeli o nás alebo našich službách?” vybrať možnosť “Odporúčanie od známeho”. Potom už len stačí uviesť meno, priezvisko a adresu, alebo skrátený názov užívateľa, ktorý nájdete vy na vašej zmluve alebo objednávke.
  • Pokiaľ toto váš známy neuvedie po odoslaní objednávky, pri následnom vypĺňaní doplňujúcich údajov, stále má možnosť vás zadať ako osobu, ktorá mu naše služby odporučila. Toto môže urobiť do 1 mesiaca od zriadenia služby zápisom v zákazníckej zóne na stránke www.flexi.sk