dsidata

Prinášame novú generáciu flexi služieb!

Je čas sa znovu posunúť dopredu. Je čas stanoviť si nové výzvy, nové méty.

Preto vám už začiatkom júna chceme predstaviť naše nové produkty, ktoré budú niesť spoločný, jednoduchý názov flexi.

Prečo práve flexi?

Lebo toto slovo je synonymum pre veci, ktoré sa vedia rýchlo a vhodne prispôsobiť. Situácia na trhu s telekomunikačnými službami sa pomerne rýchlo mení, je potrebné neustále inovovať, prinášať nové produkty a atraktívne akcie. Neustále pracovať na rozširovaní a zlepšovaní pokrytia našimi službami. Prinášať nové technológie. Tieto dôvody sa u nás zlievajú do jediného poslania - byť flexi.

 

Čo všetko je odteraz flexi? 

flexi NET

- internetové služby poskytované na vlastnej bezdrôtovej alebo metalickej sieti, DSL rozvodoch, ale aj služby poskytované na optickej sieti. Predstavíme vám niekoľko zaujímavých akciových produktov, ktoré potešia nielen nových, ale hlavne existujúcich zákazníkov.

 

flexi TV

- tento produkt už poznáte, práve televízia bola prvou “lastovičkou”, kde sme testovali reakcie našich zákazníkov na názov flexi. Práve pri poskytovaní digitálnej televízie ponúkneme veľmi výrazný krok dopredu pri flexibilite služieb. Naša televízia sa bude naozaj vedieť prispôsobiť vašim predstavám a potrebám.

 

flexi TEL

- výhodné telefonovanie bolo predsa len akýmsi príjemným doplnkom k našim službám, ale tento rok sa to zmení. Aj v tomto segmente služieb prinesieme niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré oceníte, nech už telefonujete akokoľvek - z pevnej linky alebo mobilu, tabletu, či počítača.

 

flexi BALÍKY

- áno, samozrejme aj pri flexi službách chceme naďalej spájať služby internetu, televízia a telefonovania tak, aby to pre vás bolo čo najvýhodnejšie. Boli sme jedni z prvých na trhu, kto vám umožnil spojiť si viaceré služby do jednej za výhodnú cenu. Buďte si istí, že toto je stále pre nás absolútna priorita.

 

 

Postupne vám predstavíme zaujímavé novinky mnohých našich flexi služieb.