dsidata

Toto je naša rodina. Hneď od začiatku by ste ale mali vedieť, že my nie sme len taká obyčajná rodina, my sme flexi rodina. Naša flexi rodina má naozaj super flexi schopnosti! Práve vďaka nám zistíte ako čo najlepšie používať všetky flexi služby - internet, televíziu, video požičovňu, pevnú linku, e-mailového klienta alebo aj taký hosting.  

 


Otec Fero - “hlava rodiny"

Priznávam, som skôr pasívny športovec, lebo mám rád svoju pohodu, najradšej v obývačke pri televízore, keď môžem sledovať športový prenos. Ak idú náhodou 2 - 3 dobré zápasy naraz, tak mám o zábavu postarané na celé popoludnie. Pozriem si ich postupne, lebo mám takú vec, čo vie vrátiť čas. Samozrejme, nepohrdnem ani dobrým filmom alebo seriálom. Vždy si v televíznom archíve vyberiem to, čo ma baví. 

 


Super mama - Fia

(oficiálne Filoména, ale tak jej nikto nehovorí)

Ako správna mamina, mám veľmi rada svoju rodinu a vzorne sa o ňu aj starám. Vždy viem vymyslieť ako dobre ušetriť. Napríklad minule som dokázala zbaliť do jedného jediného balíka internet, televíziu aj telefón. To sa mi naozaj podarilo! No a okrem toho, že som milujúca mama, vždy si nájdem čas aj sama pre seba. Rada čítam online ženské magazíny na internete, alebo dlho telefonujem so svojimi kamarátkami.

 


Dcéra Frančeska - malá princezná

Je síce pravda, že som ešte dieťa, hlavne pre mojich rodičov, ale predsa len sa už správam ako žena. Nerada sa k tomu priznávam, ale chvíle, ktoré dokážem stráviť na facebooku alebo v e-shopoch s oblečením a topánkami, mi robia naozaj veľkú radosť. Je super, že sme dostali k internetu nový wifi router, lebo teraz si môžem zobrať počítač, kam len chcem. Ale nesedím len pri počítači, rada trávim čas aj prechádzkami s naším Félixom.

 


Syn Filip - malý nezbedník

Robím svojim rodičom veľkú radosť, lebo som vraj veľmi šikovný. Niekedy až prehnane. No ako malý chlapec hlavne neposlúcham. Minule sme mali ísť na výlet, ale mne sa nechcelo ísť bez našej telky. Tak som si ju zobral so sebou. A pokiaľ otec rozmýšľal, ako tú telku natlačí do auta, ja už som dávno sedel v aute a na tablete som pozeral svoje obľúbené detské relácie v aplikácii flexi TV, ktorú som si stiahol a nainštaloval úplne sám. No nie som šikovný?

 


Pes Félix - rodinný miláčik

Bola to vraj láska na prvý pohľad a pohladkanie. Som jediný skutočne elastický jazvečík, alebo ak chcete, flexi pes. To musí byť hneď každému jasné. Takže sa k tejto flexi rodine perfektne hodím. Rýchlo sme si na seba zvykli, ale ešte sa mi niekedy celkom nedarí poslúchať na prvé slovo. Hovoria, že neposlúcham viac ako Frančeska a Filip dokopy. To ale nevedia, že mojou tajnou zbraňou sú moje krásne oči. Jediný pohľad a mám všetko odpustené...