dsidata


AK STE SPOKOJNÍ, PLATÍTE MENEJ!

zákazníkov platí nižšie faktúry vďaka nášmu bonusovému systému


Veľké reči a sľuby môže mať každý!

U nás vo flexi to však nepotrebujeme, keďže až 70% našich zákazníkov si objedná služby vďaka odporúčaniu od svojich známych. Aktívne sme sledovali, ako si o nás ľudia šepkali a nemohli sme to nechať tak. Prečo teda spokojní zákazníci platia menej?

Náš jednoduchý bonusový systém reálne šetrí vaše peniaze.

Ak naše služby odporučíte svojim známym, získate 5% zľavu každý mesiac z ich mesačnej platby ako trvalú odmenu počas celého obdobia kedy budú využívať naše služby.

5%? Veď to je smiešne!

Výška zľavy nie je limitovaná, vďaka čomu si môžete výrazne znížiť svoju faktúru. Zľavy sa vám zrátajú a naozaj nemáme žiadny strop. Navyše zľavu získate každý mesiac.

 

Čo je potrebné urobiť?

Stačí, ak odporučíte vašim známym naše služby flexi NET, flexi TV alebo flexi Balík.

Ich úlohou je pri zadávaní objednávky pri otázke “Odkiaľ ste sa dozvedeli o nás alebo našich službách?” vybrať možnosť “Odporúčanie od známeho”. Potom už len stačí uviesť meno, priezvisko a adresu, alebo skrátený názov užívateľa, ktorý nájdete na vašej zmluve alebo objednávke.

Pokiaľ toto váš známy neuvedie, po odoslaní objednávky má pri následnom vypĺňaní doplňujúcich údajov stále možnosť vás zadať ako osobu, ktorá mu naše služby odporučila. Toto môže urobiť do jedného mesiaca od zriadenia služby zápisom v zákazníckej zóne na stránke www.flexi.sk.

 

Čo sa bude diať ďalej?

Po zadaní a spracovaní údajov budete vidieť v zákazníckom fóre v časti “Bonusoví užívatelia” aktuálny stav pridelených bonusov vo finančnom vyjadrení z vašich bonusových užívateľov. Teda budete vidieť sumu, o ktorú sa vám každý mesiac zníži vaša faktúra za telekomunikačné služby.

5% každý mesiac!

Ako sme už uviedli, platí, že bonus sa prideľuje vo výške 5% kontinuálne počas celej doby užívania služby zákazníka, ktorý vám bonus odovzdal. Suma 5% z mesačnej fakturácie tohto bonusového zákazníka sa počíta z jeho základných rezidenčných služieb, teda napríklad z internetového pripojenia, digitálnej televízie alebo balíčka služieb.

 

Aký je maximálny počet bonusových zákazníkov?

Počet bonusových užívateľov nie je nijako limitovaný. Áno – naozaj v tom nie je žiadna kuleha!
Takže ak nám napríklad odporučíte 20 priateľov, ktorí si zoberú rovnakú, napríklad internetovú službu ako máte vy - potom vy nebudete platiť za internet vôbec nič! 

Nemáte ešte naše služby?

Overte si ich dostupnosť na vašej adrese:

SÚ NAŠE SLUŽBY
DOSTUPNÉ
AJ U VÁS DOMA?