dsidata

Telefónna služba

Výhodné telefonovanie bez paušálu

S našou telefónnou službou flexi TEL môžete plnohodnotne telefonovať do pevných sietí, mobilných sietí a do zahraničia za výhodné poplatky v sekundovej tarifikácii už od 0,03 €/min.

Naši zákazníci medzi sebou telefonujú v našej sieti bezplatne. Ak teda máte vy a vaši známi, alebo rodina služby od nás, za telefonovanie medzi sebou už neplatíte. Samozrejmosťou je aj pridelenie geografického telefónneho čísla. Rovnako samozrejmé je využívanie služieb ako presmerovanie hovorov, odkazová schránka, posielanie odkazov na e-mailovú adresu s prílohou, ktorá obsahuje nahrávku odkazu.

Telefónnu službu si môžete objednať samostatne, ale zároveň je aj súčasťou výhodných balíkov služieb

 


Prenos telefónneho čísla

Pokiaľ si želáte využívať rovnaké telefónne číslo ako doposiaľ, vieme zabezpečiť jeho prenos od vášho súčasného operátora k nám. 

Hardvérový telefón

Hardvérový telefón predstavuje riešenie, rovnocenné klasickej pevnej linke. 

Softvérový telefón

Sotvérový telefón predstavuje najlacnejšiu možnosť telefonovania cez internet, pretože nepotrebujete kupovať žiadne dodatočné zariadenia. Na telefonovanie využívate počítač pripojený na internet v spojení s headset slúchadlom alebo smartfón. 

 

Pre plnohodnotné využívanie telefónnej služby je potrebné buď nainštalovanie softvérového telefónu do počítača alebo smartfónu, prípadne používanie hardvérového stolového IP telefónu. Informácie o kontrétnych typoch hardwarových telefónov nájdete v sekcii zariadenie pre telefonovanie.  

Informácia pre využívanie tiesňových volaní (112, 150,155, 158, ...)

Ako poskytovateť hlasovej služby sme povinní oznámiť úradom adresu, kde je daná služba zriadená. Ak budete volať na tiesňové číslo z iného miesta ako je uvedené v našom systéme, je potrebné o tom informovať operátora tiesňovej linky. Je preto vhodné uvádzať správnu adresu, kde telefónnu službu využívate.

Ďalšie doplňujúce informácie k telefónnej službe ako aj kompletné tarify pre telefonovanie nájdete v cenníku flexi TEL