dsidata

Videopožičovňa je teraz bezplatnou súčasťou služby digitálnej televízie flexiTV

flexiTV je iná ako ostatné televízie... flexiTV je plná filmov!

Máme pre Vás skvelú správu! Už nikdy sa Vám nestane, že v televízii nepôjde dobrý program. Skutočne!

Ak na žiadnej televíznej stanici nevysielajú to, čo chcete, vyberte si z bohatej ponuky našej videopožičovne! Len tak - ZADARMO!

Vo videopožičovni, ktorá je súčasťou našej digitálnej TV, nájdete množstvo nových filmov, ktoré iste poznáte z kina. Okrem aktuálnych noviniek, ktoré zatiaľ nevysielala žiadna bežná televízia, sa tam nachádzajú aj overené filmy, ktoré si radi pozriete znova. Všetky filmy, ktoré sú k dispozícii zadarmo, sa vám zobrazia ako "Služba zakúpená". Tieto filmy môžete ihneď sledovať bez akýchkoľvek poplatkov.

Filmovú ponuku stále dopĺňame o čerstvé novinky a rozširujeme o množstvo dobre známych filmov v spolupráci s odborníkmi zo spoločnosti Banaxi. 

 

Ako si pozrieť film vo videopožičovni - v novom menu:

  1. Videopožičovňu nájdete v hlavnom menu ako 3. položku nad červenou čiarou. Vyberte voľbu "Filmy".
  2. Filmy sú zoradené do rôznych kategórií. Filmy v požičovni, ktoré sú k dispozícii bezplatne, sú označené: "Služba zakúpená".
  3. Pokiaľ ste si vybrali konrétny film, prejdite šípkami na tento film a stlačte "OK".
  4. Na spodnej lište máme k dispozícii túto ponuku, v ktorej sa pohybujete opäť šípkami vľavo/vpravo:        "Hrajú" a "Možnosti".
  5. Pre sledovanie filmu prejdite na voľbu "Možnosti" a potvrďte tlačidlom "OK" na diaľkovom ovládači "Sledovať teraz" 

  6. Filmy môžete opätovne sledovať, pretáčať, zastaviť. Filmy, ktoré ste sledovali, nájdete počas 48 hodín od vypožičania aj v záložke "ZAKÚPENÉ".

Poznámka: Z dôvodu nevhodnosti obsahu filmu do určitej vekovej hranice (zvyčajne 18 rokov) môže systém žiadať zadanie PIN-kódu.

Ak ešte stále používate staré menu digitálnej televízie IPTV, prejdite na nové. 

Videopožičovňa je aktuálne bezplatnou súčasťou vašej digitálnej televízie flexiTV. Využívať ju môžu všetci zákazníci so štandardnou platenou službou digitálnej televízie.

Ďalšou skvelou videopožičovňou plnou výborných filmových a seriálových hitov, ktorú máte k dispozícii k objednaným HBO balíkom je aj služba HBO OD.