dsidata

Systém flexi - užívateľský portál flexi služieb

Užívateľský portál, ktorý je sprístupnený v rámci zákazníckej zóny na stránke www.dsidata.sk, alebo www.flexi.sk slúži na pohodlný prístup k viacerým službám, ktoré vám poskytujeme.

 Evidencia a prehľad zmlúv

 Zoznam služieb, ich vlastnosti, objednávanie a konfugurovanie

 Fakturácia

 Návody a manuály

 Stavové informácie

 Online komunikácia so zákaznickou linkou

 Online sledovanie televízie

 

Rôzni ľudia, individuálne potreby

Vzhľadom na to, že často majú rôzni užívatelia špecifické potreby a požiadavky pri využívaní našich služieb, je potrebné pristupovať ku každému užívateľovi individuálne.

Preto sme vytvorili systém prístupov k službám a aplikáciám práve na základe individuálnych prístupov. Každý užívateľ u vás doma - otec, mama, syn, dcéra a vo firme zamestnaci, IT správca alebo konateľ teda môžu používať služby individuálne a autonómne.

 

Jeden prístup ku všetkým službám

Vytvorili sme jednotný systém na prihlasovanie a využívanie služieb a aplikácií v našej zákazníckej zóne, ktorý nazývame Systém flexi.

Systém flexi je založený na jednoduchej myšlienke: jeden prístup ku všetkým službám. Pre prihlásenie sa k užívaniu ktorejkoľvek služby, aplikácie, či prihláseniu sa do zákazníckej zóny Vám postačí len jedno prihlasovacie meno a heslo. Navyše to môže byť prihlasovacie meno a heslo, ktoré už používate ako účet vo svete internetu pre službu Facebook, alebo Google.

 

Tak ako sme už napísali, odteraz sa prostredníctvom jedného účtu prihlásite ku všetkým službám a aplikáciam v Systéme flexi.

Poďte si to teraz spolu s nami vyskúšať!

SOM
NOVÝ
ZÁKAZNÍK
     SOM
EXISTUJÚCI
ZÁKAZNÍK