dsidata

flexi TV sme preniesli aj do počítača 

 

Túto možnosť určite uvítate, keď nebudete mať nablízku televízor a budete si chcieť pozrieť niečo zaujímavé na väčšom monitore, ako len na tablete alebo mobile. V takom prípade využite sledovanie televízie prostredníctvom počítača. 

Digitálnu televíziu so všetkými obľúbenými funkciami teraz nájdete aj v novej zákazníckej zóne na www.flexi.sk. Služba je dostupná momentálne pre všetkých užívateľov našej digitálnej televízie (začiatkom roka 2016 budú tieto služby dostupné pre všetkých našich zákazníkov).

Na prehrávanie TV v počítači nemusíte inštalovať žiadny dodatočný softvér. Pre korektné využívanie tejto služby je však potrebné mať nainštalovanú aktuálnu verziu webového prehliadača a taktiež flash player.

 

 

Prečitajte si tento postup, nech viete ako na to:

 1. Zriaďte si prístup do Systému flexi, ktorým budete pristupovať do zákazníckej zóny, alebo aj do mobilnej aplikácie flexi TV. Mimochodom pokiaľ potrebujete poradiť s prvým príhlásením prečítajte si tento článok.
 2. Zriaďte takýto prístup aj každému členovi rodiny, ktorému chcete umožniť využívať naše služby na individuálnej báze.
 3. Nezabudnite v zákazníckej zóne povoliť oprávnenie v časti “správa prístupov” - "flexi TV webová a mobilná aplikácia”. (Takto povolíte využívanie Vašej zvolenej tarify).
 4. V zákazníckej zóne si otvorte podstránku Moje DSI / Moje služby / TV program. Tu môžete pohodlne sledovať všetko, čo vás zaujíma, rovnako a možno ešte pohodlnejšie ako na televízore cez STB.
 Niekoľko zaujímavých tipov:

 • Vytvorte si vlastný zoznam kanálov s vlastným usporiadaním, alebo si vyberte už existujúci zoznam, ktorý ste si vytvorili v STB alebo v mobilnej aplikácii.
 • Zobrazte si TV program na celú obrazovku, získate lepší prehľad o reláciách.
 • Nastavte si čas, od ktorého chcete vidieť relácie.
 • Všetky stanice sú zobrazené na stránkach, medzi ktorými sa pohodlne prepínate šípkou vpravo/vľavo, alebo myškou klikom na ikonku stránky, alebo scrolovaním vpravo/vľavo na touchpade.
 • Ak máme hodnotenie relácie, je zobrazené v percentách červeným číslom, hodnotenie vám pomôže rýchlejšie si vybrať, čo budete sledovať.
 • Zaujímavé relácie si označte ako obľúbené, poprípade si ich rovno dajte nahrať.
 • Zobrazte si "Moje relácie", kde nájdete to, čo vás zaujalo, usporiadajte si zoznam svojich titulov podľa času, hodnotenia, dajte si nahrať vybraté relácie.
 • Spravujte svoje nahrávky cez počítač.
 

Chcete televíziu sledovať na mobile alebo tablete? V tomto článku sa dozviete ako sa to dá.