dsidata

Nová verzia webovej flexi TV

 

Ak ste naším zákazníkom služby flexiTV, viete, že svoju TV môžete pozerať nielen prostredníctvom televízora, ale už aj na mobilnom telefóne, tablete, alebo na počítači. Teraz sme Vám sprístupnili aktualizovanú verziu webovej flexi TV s niekoľkými vylepšeniami:

 

Ak si chcete pozrieť dobrý film, flexi TV Vám ho nájde

 1. Otvorte vyhľadávanie relácií v časti menu "Moje relácie".
 2. V položke "Nájdi relácie" dajte vyhľadať akékoľvek relácie s hodnotením napríklad nad 70%.
 3. Zvolený titul môžete ihneď pozerať, pridať medzi obľúbené, alebo si ho môžete nahrať. Určite to bude dobrý film.
 

Odteraz máte prehľadnejšie zobrazené relácie

 1. Zelený pásik určuje časť relácie, ktorá už bola odvysielaná a ktorú môžete pozerať, či pretáčať dozadu.Táto farebná informácia sa objavuje vždy, keď je možné danú reláciu sledovať, teda informuje aj o dostupnosti relácie v TV archíve. Pri niektorých TV staniciach je relácie možné sledovať až 7 dní dozadu. 
 2. Sivý pásik určuje časť relácie, ktorá ešte nebola naživo odvysielaná a taktiež je zobrazený pri reláciách, ktoré nie je možné sledovať na počítači (napríklad HD programy). V tomto prípade musíte počkať na čas vysielania, v prípade HD programov vybrať rovnaký kanál v nižšej (SD) kvalite.
 3. Biele pozadie v TV programe znamená časovo neaktuálne informácie. Tieto relácie už boli odvysielané a sledovať ich môžete už iba z TV archívu, pokiaľ je archív súčasťou konkrétnej TV stanice. Aj tu však ale platí informácia o dostupnosti prostredníctvom zeleného pásika.
 4. Sivé pozadie v TV programe je použité v tej časti, ktorá ešte len bude vysielaná. Nič zlé to ale neznamená - jednoducho počkajte na živé vysielanie, alebo si dajte vybranú reláciu či film nahrať.
 

V množstve TV kanálov rýchlo vyhľadáte práve ten, ktorý chcete

 1. Do "Vyhľadávacieho poľa" zadajte názov hľadaného kanála
 2. Vyhľadávanie sa uskutočňuje v rámci zvoleného zoznamu TV kanálov.
 3. Výberom z vyhľadaných kanálov aktivujete želanú stránku.
 

Môžete si dať nahrávať celé seriály jedným kliknutím

 1. V TV programe naľavo od základných informácií o reláciách kliknite na tlačidlo  "Nahrať".
 2. Nahrať si však môžete aj celú sériu. V detailoch konkrétnej relácie sa Vám po kliknutí na tlačidlo "Nahrať" zobrazí rozbaľovacie menu s ponukou nahratia celej série.
 

Prehrávanie relácie spustíte v samostatnom okne

 1. Prehrávanie relácie sa vždy spustí v samostatnom okne.
 • Okno môžete zväčšiť na celú obrazovku dvojklikom kdekoľvek v okne prehrávača alebo kliknutím na ikonu obrazovky v pravom dolnom rohu.
 

 

Svoju flexiTV môžete používať spolu s ostatnými členmi rodiny.

Neposkytujte nikomu inému svoje prístupové meno, ani heslo! Každý používateľ našich sužieb má používať vlastný účet tak ako napríklad pre Facebook alebo Google. Navyše si môže svoj prístup spárovať s týmito službami a používať tak naše služby jednoduchšie.