dsidata

SK a CZ komerčné TV stanice sú od pondelka 3. apríla 2017 spoplatnené


Určite ste už zaregistrovali medializované informácie o zavedení poplatkov za sledovanie vysielania slovenských a českých komerčných televíznych staníc a o stiahnutí českých komerčných staníc Nova a Prima zo slovenského TV priestoru.

1. januára 2017 ukončila svoje vysielanie TV Markíza prostredníctvom bezplatného terestiálneho prenosu, spoplatnila vysielanie aj cez siete operátorov, a v tejto súvislosti sme aj my nútení pristúpiť k zmene v poskytovanej služby a predmetné TV stanice spoplatniť.

Od 3. apríla 2017 sú spoplatnené TV stanice presunuté do balíka "Balíček SK&CZ HD", ktorý si môžete aktivovať priamo cez váš set-top-box za mesačný poplatok 1,50 €.
 

 

Do Balíčka SK&CZ HD sme umiestnili tieto platené TV stanice:

  1. Markíza HD
  2. Doma HD
  3. Dajto HD
  4. JOJ HD
  5. JOJ Plus HD
  6. Wau HD
  7. Prima Plus HD
  8. Nova International HD

Na všetkých týchto TV staniciach sme zároveň sprístupnili až 14-dňový televízny archív a tak ako vyplýva už z názvov staníc, všetky sú už len v HD rozlíšení.

Nakoľko nie každý má záujem o sledovanie uvedených platených slovenských a českých komerčných TV staníc, tento balíček nebude aktivovaný automaticky. Takto sa máte možnosť sami rozhodnúť a balíček si aktivovať. TV balík SK&CZ HD za 1,50€ si zakúpite veľmi jednoducho, ako každý iný programový balík priamo a pohodlne cez Váš Set-top box.

 

NÁVOD AKO ZAKÚPIŤ
BALÍČEK SK&CZ HD
V NOVOM MENU
        NÁVOD AKO ZAKÚPIŤ
BALÍČEK SK&CZ HD
V STAROM MENU

 
 

 

Prejdite na nový flexi balík! 

Chceli by sme Vás informovať, že ak máte služby aktivované pred dátumom 3. 4. 2017 (teda pôvodné balíky, ktoré neobsahujú kanály obsiahnuté v balíčku SK&CZ HD) a nechcete si aktivovať tento doplnkový balíček, môžete využiť možnosť prejsť na niektorý z aktuálnych balíkov, ktoré sú už k dispozícii na našej stránke. Nové balíky sú výhodnejšie a ešte viac variabilné.

Vďaka možnosti ešte väčšieho vlastného výberu máte viac možností a voľnosti pri mixovaní vlastného televízneho rastra. Sami sa rozhodnite, čo si dáte do balíka. Poskladajte si sami svoju flexi TV podľa seba.