dsidata

Do našej ponuky sme zaradili nové zaujímavé televízne stanice.

iConcerts HD

iConcertsHD

Jedinečný program plne venovaný živým vystúpeniam. Približuje umelcov aktuálnej scény a hudobné legendy všetkých populárnych žánrov, svetové festivaly, dokumenty, rozhovory s hviezdami.

Vysiela bez reklamných blokov a každoročne ponúka 880 hodín nového exkluzívneho obsahu.

 Túto TV stanicu nájdete v Balíčku 10 Life Style. 

www3.iconcerts.com

 

Motorsport TV HD

Zavedie divákov na zaujímavé pretekárske okruhy, štrk i vodu. Predstavuje autá, motocykle, lode a lietadlá na prestížnych športových udalostiach, svetoznáme súťaže, motoprehliadky, najnovšie testy - to je Motorsport TV - kanál pre každého fanúšika motošportu.

Vysiela bez reklamných blokov a každoročne ponúka 600 hodín nových programov, viac než 1000 športových udalostí a 120 šampionátov.

Túto TV stanicu nájdete v Balíčku Šport 2.

www.motorsportnetwork.com

Motorsport TV HD
 LEO TV

Leo TV

Jedinečná a 100% vzrušujúca ponuka zábavy pre dospelých. Jediná česko-slovenská televízia svojho druhu, ktorá už od roku 2008 predstavuje tradičnú, dlhoročnú a osvedčenú značku. Vďaka atraktivite vlastného programu, úzkemu kontaktu s divákmi, jazykovej zrozumiteľnosti a prirodzenosti prezentovaného obsahu a v neposlednom rade aj vďaka protagonistom zo skutočného prostredia, poskytuje divákom vysoko intenzívny emocionálny pôžitok.

Je to jediná moderovaná televízia tohto druhu s podielom živého vysielania. Vysiela v čase od 22.00 hod. do 06.00 hod.

Túto TV stanicu nájdete v Balíčku 16 Erotika.

www.LeoTV.sk

 

Extasy TV HD

Táto zahraničná televízia je nositeľom konceptu zábavy pre dospelých od popredných producentov z celého sveta,s najpopulárnejšími a novými hviezdami, ktorá plní nezastupiteľnú úlohu výberového programu európskeho a svetového obsahu.

Vysiela 24 hodín denne.

Túto TV stanicu nájdete v Balíčku 16 Erotika.

www.Extasy.tv

Extasy TV HD
 


History Channel HD

HistoryChannelHD

Zábavná faktografická televízia prekypujúca postavami, ktoré zdieľajú svoje príbehy z minulosti a zo súčasnosti. Z louisianských močiarov až po žiaru svetiel v LasVegas - HISTORY odhaľuje skutočné dejiny reálnych ľudí z celého sveta.

HISTORY je bohatý na neuveriteľné príbehy inšpirované minulosťou, prežívané v súčasnosti a ovplyvňujúce budúcnosť, ktoré sú vzrušujúcejšie viac než akákoľvek fikcia.

Túto TV stanicu nájdete v Balíčku 11 Dokumenty HD.

www.history.com

 

Megamax

Megamax je domovom úspešných seriálov s postavičkami značiek, ktoré pobláznili celý, nielen detský svet,ako aj relácií a seriálov pre tínedžerov, vďaka ktorým môžu prežívať svoje každodenné starosti prostredníctvom známych hrdinov.Ponúka moderný obsah podľa najnovších trendov.

Je plný humoru, dobrodružstva, hudby, akcií a zábavy hlavne pre deti, ktoré sa cítia príliš dospelo na sledovanie stanice Minimax.

Túto TV stanicu nájdete v Balíčku Rodinný mix.

www.megamaxtv.cz


Megamax
 


amc HD

AMC

AMC je jedinou televíziou v histórii, ktorej sa podarilo získať cenu Emmy. Je jednou z najpopulárnejších a zároveň najoceňovanejších značiek v televíznom priemysle. V súlade so svojím sloganom: „Something more“ ponúka svojim divákom pri sledovaní hlboký zážitok, napätie i vzrušenie, ktoré obohatí ich život. Špecializuje sa na americké filmy a seriály.

Okrem vlastnej produkcie ponúka populárne a ocenené filmy z celosvetovo uznávaných filmových knižníc, vrátane MGM, Paramount a Sony a naviac premiérové seriály, ktoré diváci inde neuvidia.

Túto TV stanicu nájdete v Balíčku Film.

www.amctvce.com

 

Sundance Channel

SoundanceChannel je dobrodružstvom a nápaditosťou oplývajúca televízia pre náročných divákov s vlastným názorom, ktorej zakladateľom je herec a režisér Robert Redford. Ponúka divákom rozmanitý, fascinujúci a nezávislý filmový obsah, plný mnohonásobne oceňovaných originálnych televíznych programov.

Táto televízia aktívne podporuje filmové festivaly a zároveň je neustále o najnovšiu festivalovú tvorbu obohacovaná.

Túto TV stanicu nájdete v Balíčku Film.

www.sundance.tv


Sundance TV
 

Outdoor Channel

OutdoorChannel

Televízia, ktorá prináša fascinujúci, autentický a skutočný svet, ktorý do pohodlia domovov divákov uvádzajú známi experti i celebrity.

Predstavuje špičku vo svete programov zameraných na outdoorové aktivity ako rybárčenie, lov, off-road závody, dobrodružné výlety do divočiny i pobyty v prírode.

Túto TV stanicu nájdete v Balíčku Šport 2.

www.outdoorchannel.com

 

Kinosvět

Televízia Kinosvět ponúka všetkým zvedavým dokumenty rôznych žánrov z rôznych kútov sveta. Naviac oproti rovnakým kanálom tohto druhu, sa Kinosvět orientuje na dokumenty z oblasti novodobej českej histórie a umenia a ako jediná aj na české retro – neobvyklé pohľadyna povojnové obdobie päťdesiatych a šesťdesiatych rokov. Pripomína i významné osobnosti dejín.

Prináša historické i futuristické pohľady na vedu a techniku, filmy o prírode ako ju nepoznáme i alternatívne pohľady na tajuplný vesmír.

Túto TV stanicu nájdete v základnom Balíčku TV staníc.

www.kinosvet.tvKinosvet