dsidata

U nás môže mať telku každý, aj zadarmo!Vyskúšajte na začiatok ľahko dostupnú Bezplatnú flexi TV určenú každému, kto využíva niektoré naše platené služby internetu, hostingu alebo telefónnej linky. 

Ak ešte nemáte flexi TVbezplatná služba Vám umožní spoznať ju a navyše ju bežne používať na sledovanie živého vysielania. Ak nie ste náročný televízny divák, je pre vás Bezplatná flexi TV výhodná voľba.

S Bezplatnou flexi TV môžete:

 sledovať živé vysielanie na bezplatne dostupných staniciach ako napr. Jednotka, Dvojka, ČT1, ČT2,...
 doplniť si zoznam staníc samoobslužbým aktivovaním 2,- € balíčka cez WEB, alebo cez TV
 vyskúšať si archív a nahrávanie na verejno-právnej Jednotke
 samoobslužne používať obsah videopožičovne
 a to všetko v počítači, mobile, tablete alebo TV

Bezplatná flexiTV je dostupná primárne na mobilných zariadeniach a môžete si ju sami aktivovať v zákazníckej zóne. Ak sa rozhodnete používať Bezplatnú flexiTV aj na televízore, dodáme Vám STB zariadenie do výhodného nájmu. Ak potrebujete pomôcť s prihlásením do zákazníckej zóny navštívte www.flexi.sk/systemflexi

 

 

Ak už máte flexi TV,

či už ako samostatnú platenú službu, alebo v triple-play balíčku s internetom, môžete naplno využívať všetky jej výhody bez obmedzení.

Môžete sledovať v televízii len to, čo chcete a hlavne vtedy, keď chcete. S najvačším televíznym archívom až na 80 TV staniciach, ale aj videopožičovňou s takmer 400 filmovými titulmi v cene služby.

Drvivá väčšina našich zákazníkov využíva flexiTV v balíčku s internetovou službou, lebo tak je to najvýhodnejšie.