dsidata

U nás môže mať telku každý, aj zadarmo!Spustili sme ľahko dostupnú Bezplatnú flexiTV určenú každému, kto využíva niektoré naše platené služby internetu, hostingu alebo telefónnej linky. 

Ak ešte nemáte flexiTVbezplatná služba Vám umožní spoznať ju a navyše ju bežne používať na sledovanie živého vysielania. Ak nie ste náročný televízny divák, je pre vás Bezplatná flexiTV výhodná voľba.

S Bezplatnou flexiTV môžete:

 sledovať živé vysielanie na bezplatne dostupných staniciach ako napr. Jednotka, Dvojka, ČT1, ČT2,...
 doplniť si zoznam staníc samoobslužbým aktivovaním 2,- € balíčka cez WEB, alebo cez TV
 vyskúšať si archív a nahrávanie na kanáloch Jednotka a TA3
 samoobslužne používať obsah videopožičovne
 a to všetko v počítači, mobile, tablete alebo TV

Bezplatná flexiTV je dostupná primárne na mobilných zariadeniach a môžete si ju sami aktivovať v zákazníckej zóne. Ak sa rozhodnete používať Bezplatnú flexiTV aj na televízore, dodáme Vám STB zariadenie. Ak potrebujete pomôcť s prihlásením do zákazníckej zóny navštívte www.flexi.sk/systemflexi

 

 

Ak už máte flexiTV,

či už ako samostatnú platenú službu, alebo v triple-play balíčku s internetom, môžete naplno využívať všetky jej výhody bez obmedzení.

Môžete sledovať v televízii len to, čo chcete a hlavne vtedy, keď chcete. S najvačším televíznym archívom až na 80 TV staniciach, ale aj videopožičovňou s takmer 400 filmovými titulmi v cene služby.

Drvivá väčšina našich zákazníkov využíva flexiTV v balíčku s internetovou službou, lebo tak je to najvýhodnejšie.