dsidata

Pridali sme nové TV stanice

Pre každého niečo

Práve sme pridali nové zaujímavé TV stanice do našej televíznej ponuky.

Na svoje si prídu tak športoví fanúšikovia, ako aj deti, milovníci drámy a napätia, diváci zvedaví na správy zo sveta šoubiznisu, ale aj domáci kutilovia.

 

Epic Drama HD

Táto nová TV stanica zaujme všetkých fanúšikov dramatického žánru, ktorí majú radi seriály, kde nechýba zločin a záhady, adaptácie klasických literárnych diel, politika, vojnové drámy, akčné a dobrodružné príbehy, skutočné historické udalosti ani svet fantázie.

TV stanica je zameraná na vysokonákladové seriály, čo už samo o sebe zaručuje kvalitný filmový zážitok a je vysielaná v HD kvalite. Čakajú vás stovky hodín drámy v českom jazyku, ktorú môžete exkluzívne sledovať len na TV stanici Epic Drama HD.

Túto TV stanicu sme zaradili do voliteľného programového Flexi balíka 7 Film, ktorý si môžete objednať pohodlne za pár minút prostredníctvom diaľkového ovládača k STB.

 

Lala TV HD

Od apríla sa na Slovensku rozšírila ponuka detských hodobných kanálov o TV kanál s názvom Lala TV, zameraný na deti v predškolskom veku. Jeho vysielanie bude obsahovať pesničkové bloky pre najmenších divákov už od 5. rána. V predškolskom veku sa deti cez pesničky radi učia nové veci a svet spoznávajú zábavnou formou. 

 TV stanicu Lala TV pripravuje režisér a producent Peter Núñez v spolupráci s Marcelom Děkanovským.

Túto TV stanicu sme zaradili do voliteľného programového Flexi balíka 8 Detský, ktorý si môžete objednať pohodlne za pár minút prostredníctvom diaľkového ovládača k STB.

 

E! Entertainment HD

E! prináša najčerstvejšie správy zo sveta celebrít, pravdivé príbehy z Hollywoodu, seriály o celebritách, ale aj živé prenosy z červeného koberca počas udeľovaní tých najprestížnejších cien ako Oskary, Emmy alebo Grammy.

E! je perfektný zdroj pre nové, často aj pikantné správy nielen o svetových celebritách. Buďte teda vždy v obraze a plne informovaní o všetkých najhorúcejších zaujímavých trendoch v každej oblasti šoubiznisu.

Túto TV stanicu sme zaradili do voliteľného programového Flexi balíka 10 Life style, ktorý si môžete objednať pohodlne za pár minút prostredníctvom diaľkového ovládača k STB.

 

Hobby TV HD

Hobby TV HD je nový lifestylový televízny kanál so zameraním predovšetkým na hobby, architektúru, interiérový dizajn či záhradu. Na svoje si prídu aj fanúšikovia varenia, módy či kultúry.

Od drobných interiérových úprav, kreatívnych nápadov, komplexných rekonštrukcií, až po budovanie famóznych novostavieb, budovanie unikátnej záhrady od A do Z, či tipy na pestovanie vlastného bio ovocia a zeleniny, čerstvých kvetov a rôzne výstavy. To všetko a oveľa viac vám ponúka Hobby TV.

Túto TV stanicu sme zaradili do voliteľného programového Flexi balíka 10 Life style, ktorý si môžete objednať pohodlne za pár minút prostredníctvom diaľkového ovládača k STB.