dsidata

Február - mesiac mačiek aj vo flexiTV

Už od pradávna sú mačkovité šelmy v Indii symbolom sily a vznešenosti. Vydajme sa vo februári spolu s NAT GEO WILD obdivovať fascinujúce životy divokých mačiek. 

V piatich dokumentoch uvidíme leoparda snežného brániaceho svoju korisť pred dotieravou líškou, aj posledné žijúce ázijské levy, vydáme sa na cestu po indickom subkontinente a uvidíme príbeh Sayi, skutočného čierneho pantera.

Nat Geo Wild je súčasťou Flexi balíka 3 Dokumenty. Ak ho ešte nemáte aktivovaný, jednoducho si ho objednáte prostredníctvom diaľkového ovládača v MENU vašej digitálnej flexiTV.

 

Cestujete práve počas epizódy, ktorú chcete vidieť? Nevadí!

Prečo by ste mali prísť o niektorú z epizód? Zoberte si flexiTV so sebou! Vašu flexi TV sme preniesli aj do mobilu alebo tabletu a vy tak už nemusíte prísť o žiadnu časť!

Mobilnú aplikáciu, ktorá vám umožní využívať našu digitálnu televíziu naplno si môžete zadarmo stiahnuť do smartphonu. Aplikácia je určená pre mobilné telefóny a tablety s operačným systémom iOS od Apple a AndroidTM od GoogleTM. Služba je dostupná pre všetkých našich platiadcich zákazníkov.

Prečitajte si tento postup, nech viete ako na to!

 

Nestihli ste nejakú časť? Nevadí!

Máme najväčší TV archív na Slovensku!

Televízne vysielanie, ktoré ste z rôznych dôvodov nemohli sledovať v reálnom vysielacom čase, môžete sledovať aj z TV archívu. Služba TV archív umožňuje sledovať už odvysielané relácie v minulosti na vybraných staniciach až 14 dní dozadu.

TV archív je dostupný pre každého zákazníka flexiTV úplne bezplatne, ako súčasť zvolenej tarify. Jeho rozsah je určený len ponukou televíznych staníc v zvolenej tarife.

 

Objednávanie programových balíčkov

  • Naša digitálna káblová televízia má množstvo zaujímavých a užitočných funkcií, medzi ktoré patrí aj možnosť objednania alebo zmeny programových balíčkov!
  • Programové balíčky je možné objednať priamo prostredníctvom menu na obrazovke TV.
  • Úhrada za zakúpenú službu bude zaúčtovaná v najbližšej vystavenej faktúre.
  • Balíček budete mať k dispozícii, až do momentu, keď sa ho rozhodnete zrušiť.
  • Minimálna predplatná doba je 1 mesiac. 
  • Zakúpené balíčky sú aktívované ihneď.