Flexi

Nové TV stanice Rozširujeme ponuku televíznych kanálov

Pridali sme nový športový kanál, ktorý sa venuje ako jediný 24 hodinovému vysielaniu golfových turnajov a ukrajinské TV stanice pre deti aj dospelých.

Golf Channel

Nickelodeon Ukraine Pluto TV

RADA

5 Kanal

Current Time HD

1 + 1 International

Inter HD

Máte od nás intrenet a chceli by ste aj televíziu? Vyberte si z ponuky Flexi Balíkov.

Výhodné balíky

Golf Channel

Vysiela prenosy z najprestížnejších golfových turnajov na svete, dokumenty o golfe a slávnych golfových hráčoch, ale aj inštruktážne videá a školu golfu pre rekreačných golfistov.
  • nájdete v platenom Flexi balíku č. 12 Seriál a Extrém šport
  • vysielanie 24 hodín denne

  • turnaje US Open, The Open, PGA Championship a mnoho ďalších


Inojazyčné TV staniceTelevízne kanály Nickelodeon Ukraine Pluto TV, RADA, 5 Kanal, Current Time HD, 1 + 1 International a Inter HD boli doplnené do bezplatného Flexi Balíka č.1.

Detské publikum sa zabaví sledovaním kanála Nickelodeon Ukraine Pluto TV, ktoré vysiela známe detské seriály ako Labková patrola, Kung Fu Panda, SpongeBob v šortkách a iné. Nechýbajú ani spravodajské a zábavné programy.

Nemáte aktivovaný niektorý z programový balíčkov? Objednajte si ho priamo prostredníctvom menu na obrazovke TV.

Ako na to?

Inter HD

Ponúka všeobecný programový mix pre mladšiu aj staršiu generáciu. Zahŕňa filmy, hudbu, drámu, dokumentárne filmy, správy a programy pre deti.

Current Time TV

Je zameraná na spravodajstvo v ruskom jazyku. Ponúka tiež zmes hraného a dokumentárneho programu z Ruska, Ukrajiny, Pobaltia a ďalších krajín.