dsidata

Mobilná aplikácia a sledovanie televízie v počítači

Mobilná aplikácia flexi TV - Televízia vždy po ruke

Služba je dostupná pre všetkých našich platiacich zákazníkov ako súčasť programových balíkov bezplatnej, základnej, rozšírenej a komplexnej flexi TV.

Prečo by ste mali prísť o výhody, ktoré vám ponúka naša digitálna televízia? Zoberte si ju so sebou! Vašu flexi TV sme preniesli aj do mobilu alebo tabletu. Služba je dostupná pre všetkých našich platiacich zákazníkov.

Mobilnú aplikáciu, ktorá vám umožní využívať našu digitálnu televíziu naplno si môžete zadarmo stiahnuť do smartphonu. Aplikácia je určená pre mobilné telefóny a tablety s operačným systémom iOS od Apple a AndroidTM od GoogleTM

Prečitajte si tento postup, nech viete ako na to!

 

 

Vašu digitálnu televíziu flexi TV, ktorú ste doteraz sledovali len na obrazovke televízora sme preniesli aj do počítača.

Služba je dostupná pre všetkých našich platiacich zákazníkov ako súčasť programových balíkov bezplatnej, základnej, rozšírenej a komplexnej flexi TV.

Digitálnu televíziu so všetkými obľúbenými funkciami teraz nájdete aj v novej zákazníckej zóne na www.flexi.sk. Túto možnosť určite uvítate, keď si budete chcieť vyhľadať v bohatej ponuke programov svoju reláciu na večer, alebo si jednoducho pozrieť niečo zaujímavé na väčšom monitore, ako len na tablete alebo mobile. V takom prípade využite sledovanie televízie prostredníctvom počítača.


Prečitajte si tento postup, nech viete ako na to!

 

Niekoľko rád pre využívanie aplikácií:

  • Prečítajte si najlepšie odporúčania na základe skúseností používateľov služby flexiTV.
  • pre používanie TV aplikácie v počítači alebo v mobilnom zariadení musíte byť prihlásený svojím osobným prístupovým účtom do systému flexi,
  • pre používanie služby flexiTV v počítači, alebo na mobilnom zariadení musíte mať povolené právo "flexi TV webová a mobilná aplikácia" v nastavení účtu v správe prístupov,
  • mobilná aplikácia umožňuje prehrávanie dostupného obsahu. Zakúpenie volitelných programových balíčkov alebo titulov z videopožičovne je možné vykonať vo webovej flexiTV, alebo prostredníctvom STB pripojeného k televíznemu prijímaču,
  • Pri službe flexiTV je možné využívať až 6 zariadení, počítače alebo mobilné zariadenia (smartfóny či tablety), počet sa vzťahuje len na konkrétne zariadenia, nie na použitý prístupový účet (napr. 5 členov rodiny, každý so svojím užívateľským prístupom, môže používať jeden počítač). Rozsah je definovaný konkrétnou TV tarifou alebo zmluvou s vysielateľom.