dsidata

Faktúry a nastavenia faktúrV článku sa dozviete užitočné informácie o tom, ako spravovať svoje faktúry, čo všetko môžete vidieť vo svojej zákazníckej zóne, nájdete informácie o INKASE a zavedení elektronických faktúr.

Čo je zákaznícka zóna a čo dobré a výhodné pre vás tam nájdete?

 

Zákaznícka zóna

Zákaznícka zóna je miesto, kde máte pohodlný prehľad o všetkých službách, ktoré od nás využívate. Nemusíte nikam telefonovať a ani písať, pretože všetko vidíte ihneď, bez zbytočného naťahovania. Zákaznícka zóna vám teda šetrí čas a to ale rozhodne nie je všetko.

Ak ešte neviete ako sa do zákazníckej zóny prihlásiť, odporúčame vám prečítať si o tom článok.

A čo by to bolo za Zákaznícku zónu, keby sa v nej nenachádzala časť venovaná faktúram za služby? Je tomu tak aj v Zákazníckej zóne na www.flexi.sk.

 

Elektronické fakúry - sme ekologickí, šetrime lesy, aj poštovné

Práve z dôvodu, že všetko je dostupné online sa snažíme našich zákazníkov upozorniť na možnosť zasielania elektronických faktúr a eliminovať tak tie papierové. Toto nastavenie viete pokojne vyriešiť aj sami:

1. Po prihlásení do zákazníckej zóny v hornom menu prejdite na položku „Môj účet“.

2. V treťom stĺpčeku pod „Fakturácie a platby“ kliknite na možnosť „Informácie o fakturácií“.

3. V aktuálnom nastavení už len kliknete na „upraviť“ a vyberiete možnosť „emailom“.

Pre elektronické platenie faktúr môžete samozrejme využívať aj INKASO. Ak chcete pomôcť s nastavením, všetko sa dozviete v tomto článku.

 

 

Prehľad faktúr

V prehľade faktúr nájdete každú jednu faktúru, ktorú sme vám kedy vystavili. Môžete sa spoľahnúť, že ak ju náhodou niekedy v budúcnosti budete potrebovať, nájdete ju práve na tomto mieste. Tie uhradené nájdete, samozrejme, v časti "Uhradené faktúry".

Navigácia je veľmi jednoduchá – v položke hlavného menu „Môj účet“ prejdete na „Fakturácie a platby“. Zo zoznamu  si potom vyberiete, či chcete vidieť zoznam faktúr, služieb, aktuálne obdobie, nastavenia alebo možnosti bonusového systému.

 

O všetkom viete ihneď.

Ale iba v prípade, ak je vaša e-mailová adresa zaradená v zozname kontaktov ako fakturačný kontakt. V tomto zozname kontaktov je automaticky zaradená e-mailová adresa, ktorú ste uviedli pri objednávaní flexi služieb. Na túto adresu náš systém automaticky posiela informáciu o fakturácii a v prílohe e-mailu aj faktúru za poskytnuté služby v predošlom mesiaci.

 

Chcem sa prihlásiť

Je potrebné sa v systéme zaregistrovať na stránke ucet.flexi.sk/registracia. Registrácia je jednoduchá a skladá sa iba z pár krokov, ktoré vám zaberú maximálne minútu. Základný administrátorský prístup ste obdržali v konfiguračnom protokole.

Po registrácii ste sa stali registrovaným užívateľom v systéme flexi a môžete tak naplno využívať všetky možnosti, ktoré vám zákaznícka zóna ponúka. Rovnaký postup registrácie absolvujú aj vami pozvaní členovia po kliknutí na odkaz, ktorý dostanú do e-mailovej schránky. Nezabudnite im však nastaviť oprávnenia k službám, ktoré vy uznáte za vhodné. Všetko nájdete v časti „Správa prístupov“ po kliknutí na sivú vrtuľku v ľavej časti menu na www.flexi.sk.