dsidata

Registrácia .sk domény za 1,- € 

Vlastniť svoju doménu nebolo nikdy také jednoduché a lacné! A na čo je taká doména dobrá? Na prevádzku svojich vlastných internetových stránok.

Pokiaľ sa aktívne venujete IT segmentu, určite vám je všetko jasné. Pokiaľ ale ešte svoje vlastné internetové stránky nemáte, je najvyšší čas otestovať sám seba.

Ak využívate od nás službu pripojenia do internetu, hostingovú službu Hosting1 máte automaticky v cene. Stačí ju iba aktivovať vo svojej zákazníckej zóne.

Aby ste však mohli prevádzkovať svoje internetové stránky na svojej vlastnej doméne, musíte si doménu zaregistrovať. Akcia registrácie .sk domény za 1,- Euro trvá do 31. 12. 2016.

Zaregistrujte si svoju vlastnú doménu ešte dnes v časti “moje flexi/moje služby/registrácia domén.

Akúkoľvek internetovú stránku, ktorú takto sami vytvoríte, nám pošlite a motivujte tak aj iných vyskúšať, aké je to jednoduché... Vaše internetové stránky radi zverejníme na našej FB stránke.

Akcia je dostupná len pre existujúcich zákazníkov DSiDATA.

 

Podmienky

  • Akcia je dostupná len pre existujúcich zákazníkov DSI DATA.
  • Doménu za zvýhodnenú cenu je možné objednať len prostredníctvom formulára na registráciu domén v časti “moje flexi/moje služby/registrácia domén” v Zákazníckej zóne na www.flexi.sk resp. www.dsidata.sk.
  • Každý zákazník si počas trvania akcie môže za zvýhodnenú cenu 1,- € zaregistrovať len jednu .sk doménu. Druhá a každá ďalšia .sk doména bude spoplatnená cenou podľa cenníka Doplnkových a servisných služieb.
  • Cena 1,- € pre prvú doménu platí len pre novo registrované domény, nie pre predlžovanie už v minulosti zaregistrovaných domén, pre tie zostávajú v platnosti ceny podľa cenníka Doplnkových a servisných služieb.
  • Akcia trvá do 31.12.2016. Po tomto termíne budú všetky novo registrované aj predlžované domény spoplatnené vo výške 12,- € s DPH.

Dôležité rady

  1. Aby ste sa dostali do Zákazníckej zóny musíte mať zriadený účet pre prístup na stránku www.flexi.sk v systéme flexi.
  2. Ak si chcete registrovať novú doménu (resp. vidieť zoznam doteraz registrovaných domén), musíte mať v Správe prístupov pre svoj účet povolené právo “Registrácia domén”.
  3. Ak si chcete následne na tejto zaregistrovanej doméne (alebo inej) nakonfigurovať nejaké hostingové služby, musíte ísť do: “moje flexi/moje/služby/hosting”, kde si najprv hosting aktivujete (ak ho ešte nemáte aktivovaný) a následne si musíte zakúpiť nejaký hostingový plán (ak ho ešte nemáte ztakúpený). Aby ste všetky tieto kroky mohli aktivovať, musíte mať v správe prístupov povolené právo “Správa hostingu”.