dsidata

Európa z výškyPovzneste sa s nami

Pozrime sa zo vzduchu na krásy Nemecka, Talianska, Holandska, Poľska, Španielska a Veľkej Británie. Uvidíme historické i geografické míľniky, to všetko prostredníctvom najmodernejšej snímacej techniky, ktorá nám umožní počas okamihu meniť ročné obdobia či rozprúdiť statické obrázky novými farbami, či nechať za sekundu zamrznúť alpské vodopády. Čaká nás sýty portrét regiónov bohatých tradíciami, krásnou prírodou i technickými zaujímavosťami.

To všetko na TV stanici National Geographic, ktorá je súčasťou flexi balíka 3 Dokumenty.

 

Cestujete počas seriálu, ktorý chcete vidieť?

Prečo by ste mali prísť o zaujímavé informácie z dokumentu? Zoberte si flexiTV so sebou! Vašu flexi TV sme preniesli aj do mobilu alebo tabletu a vy tak už nemusíte prísť o žiadnu časť!

Mobilnú aplikáciu, ktorá vám umožní využívať našu digitálnu televíziu naplno si môžete zadarmo stiahnuť do smartphonu. Aplikácia je určená pre mobilné telefóny a tablety s operačným systémom iOS od Apple a AndroidTM od GoogleTM. Služba je dostupná pre všetkých našich platiadcich zákazníkov.

Prečitajte si tento postup, nech viete ako na to!

 

Nemôžete sledovať premíéry seriálu? Nevadí!

Máme najväčší TV archív na Slovensku!

Seriál Európa z výšky, ktorý z rôznych dôvodov nemôžete sledovať v reálnom vysielacom čase, môžete sledovať aj z TV archívu. Služba TV archív umožňuje sledovať už odvysielané relácie v minulosti na vybraných staniciach až 14 dní dozadu.

TV archív je dostupný pre každého zákazníka flexiTV úplne bezplatne, ako súčasť zvolenej tarify. Jeho rozsah je určený len ponukou televíznych staníc v zvolenej tarife.

 

flexi balík 3 Dokumenty objednáte jednoducho diaľkovým ovládačom!

  • flexi balík 3 Dokumenty za cenu 2,- , ale aj všetky ďalšie ostatné programové balíčky je možné objednať priamo prostredníctvom menu STB na obrazovke TV.
  • Úhrada za zakúpený balík bude zaúčtovaná v najbližšej vystavenej faktúre.
  • Balíček budete mať k dispozícii, až do momentu, keď sa ho rozhodnete zrušiť.
  • Minimálna predplatná doba je 1 mesiac. 
  • Zakúpené balíčky sú aktívované ihneď. 

Pozrite si aj ďalšie užitočné videomanuály.

 

Európa z výšky

Počas fascinujúceho letu nad Talianskom budeme obdivovať benátske gondoly, najlepších rybárov na Sicílii i zimnú školu pre superautá. Nad Holandskom budeme obdivovať prastaré veterné mlyny, futuristické skleníky či najväčšiu vatru na svete. V Poľsku preletíme nad najrozsiahlejším hradom sveta, zažijeme ohňostroj v Krakowe a budeme svedkami výstavby najvyššieho mrakodrapu Európy. Stavitelia v Španieslku usilovne pokračujú na dokončení chrámu Sagrada Familia a odvážni lovci Fúzonôžky na strmých útesoch hľadajú tajuplné kôrovce... A samozrejme veľa iných, nemenej zaujímavých informácií....